Seppo Kuvaja

Seppo Kuvaja

toimitusjohtaja, isännöitsijä,
kiinteistönpidon tradenomi,
ITS, JET, ITS-TEK, KED, LKV
seppo.kuvaja@kuvaja.fi
Sari Räihä

Sari Räihä

johdon assistentti,
kiinteistösihteeri,
yo-merkonomi, KISI, KPT1
sari.raiha@kuvaja.fi
Jenni Näykki

Jenni Näykki

kiinteistösihteeri
merkonomi, MYAT
jenni.naykki@kuvaja.fi
Natalia Hakkarainen

Natalia Hakkarainen

kiinteistösihteeri
LKV, LVV, KIAT
natalia.hakkarainen@kuvaja.fi

Mike Leinonen

Mike Leinonen

kehitysjohtaja, isännöitsijä,
merkonomi, ITS, LKV
mike.leinonen@kuvaja.fi
Seppo Toivio

Seppo Toivio

asiakkuusjohtaja, isännöitsijä,
merkonomi, ITS, ITS-TEK
seppo.toivio@kuvaja.fi
Jarmo Pekkarinen

Jarmo Pekkarinen

teknologiajohtaja, isännöitsijä, rakennusinsinööri, IAT
jarmo.pekkarinen@kuvaja.fi
Sini Tuominen

Sini Tuominen

asiakaskokemusjohtaja, isännöitsijä,
ylempi tradenomi, ITS, ISPE
sini.tuominen@kuvaja.fi
Susanna Korhonen

Susanna Korhonen

viestintäjohtaja,
isännöitsijä
AIT, KED, KITA
susanna.korhonen@kuvaja.fi
Pia Koivula

Pia Koivula

kirjanpitäjä, yo-merkonomi,
isännöinnin ammattitutkintokoulutus, talouspäällikön tutkinto
pia.koivula@kuvaja.fi
Marjut Mäenpää

Marjut Mäenpää

kirjanpitäjä, yo-merkonomi, KPT2
marjut.maenpaa@kuvaja.fi
Tiia Hannula

Tiia Hannula

kirjanpitäjä, äitiysvapaalla
yo-merkonomi, KPT2
tiia.hannula@kuvaja.fi
Emilia Oksanen

Emilia Oksanen

kiinteistösihteeri, äitiysvapaalla
restonomi, KISI
emilia.oksanen@kuvaja.fi
Reetta Kiuru

Reetta Kiuru

kiinteistösihteeri, äitiysvapaalla
merkonomi, KISI, VVT
reetta.kiuru@kuvaja.fi
Siiri Järvinen

Siiri Järvinen

kiinteistösihteeri, äitiysvapaalla
merkonomi, matkailun ohjelmapalvelujen tuottaja, KISI, VVT
siiri.jarvinen@kuvaja.fi
Alpo Kuvaja

Alpo Kuvaja

varatoimitusjohtaja
alpo.kuvaja@kuvaja.fi
facebook_page_plugin
Isännöinti Kuvaja LKV:n verkkopalvelussa käytetään evästeitä käyttäjäkokemuksen parantamiseksi. Jatkamalla selailua hyväksyt evästeiden käytön.