Sari Räihä

Sari Räihä

kiinteistösihteeri,
yo-merkonomi, KISI, KPT1
sari.raiha@kuvaja.fi
Reetta Kiuru

Reetta Kiuru

kiinteistösihteeri,
merkonomi, KISI, VVT
reetta.kiuru@kuvaja.fi
Mike Leinonen

Mike Leinonen

isännöitsijä,
merkonomi, ITS, LKV
mike.leinonen@kuvaja.fi
Seppo Toivio

Seppo Toivio

isännöitsijä,
merkonomi, ITS, ITS-TEK
seppo.toivio@kuvaja.fi
Jarmo Pekkarinen

Jarmo Pekkarinen

isännöitsijä,
rakennusinsinööri, IAT
jarmo.pekkarinen@kuvaja.fi
Susanna Somero

Susanna Somero

isännöitsijä,
AIT, KED, KITA
susanna.somero@kuvaja.fi
Lauri Jarho

Lauri Jarho

isännöitsijä,
taloushallinnon merkonomi, tradenomi, IAT
lauri.jarho@kuvaja.fi
Natalia Hakkarainen

Natalia Hakkarainen

isännöitsijä,
LKV, LVV, KIAT
natalia.hakkarainen@kuvaja.fi

 
Sini Tuominen

Sini Tuominen

isännöitsijä, äitiysvapaalla,
ylempi tradenomi, ITS, ISPE
sini.tuominen@kuvaja.fi
Pia Koivula

Pia Koivula

kirjanpitäjä,
yo-merkonomi, IAT, talouspäällikön tutkinto
pia.koivula@kuvaja.fi
Marjut Mäenpää

Marjut Mäenpää

kirjanpitäjä,
yo-merkonomi, KPT2
marjut.maenpaa@kuvaja.fi
Tiia Hannula

Tiia Hannula

kirjanpitäjä,
yo-merkonomi, KPT2
tiia.hannula@kuvaja.fi
Emilia Oksanen

Emilia Oksanen

kirjanpitäjä,
restonomi, KISI
emilia.oksanen@kuvaja.fi
Siiri Järvinen

Siiri Järvinen

kiinteistösihteeri, äitiysvapaalla
merkonomi, matkailun ohjelmapalvelujen tuottaja, KISI, VVT
siiri.jarvinen@kuvaja.fi
Seppo Kuvaja

Seppo Kuvaja

hallituksen puheenjohtaja
kiinteistönpidon tradenomi,
ITS, JET, ITS-TEK, KED, LKV
seppo.kuvaja@kuvaja.fi
Alpo Kuvaja

Alpo Kuvaja

valtiotieteiden ylioppilas
alpo.kuvaja@kuvaja.fi
facebook_page_plugin